Eva M Zalusky

Powieść
nie tylko erotyczna
Seks Randki po 40 Związek Miłość Samotność Ciekawość |

Zakompleksiona Ana, po 40. i po trzech rozwodach, znudzona życiem, żyjąca uprzedzeniami, stereotypami oraz tym, co ludzie powiedzą, poukładana katoliczka, skrycie marzy o burzliwym pełnym emocji i uczuć związku, jak z hollywoodzkich romansów. Początkowo nudne znajomości przeradzają się po czasie w burzliwe, przeważnie krótkotrwałe szaleńcze romanse. W sieci reguły przestają istnieć!

Polowanie rozpoczęte...
Kto powiedział, że randkować mogą TYLKO młode dziewczyny?

Poznajcie Anę

Rozwódkę, która za namową fryzjera zaczyna szukać szczęścia w wirtualnej rzeczywistości...

Kim jest Ana? To kobieta po czterdziestce, z małego miasteczka, pełna kompleksów, znudzona życiem, a przy tym zniewolona stereotypami i wieczną obawą o to, co ludzie powiedzą. Ta poukładana katoliczka skrycie marzy jednak o burzliwym, pełnym emocji związku, jak z hollywoodzkich romansów.

Rozwódka weteranka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przekroczyć próg wirtualnego świata. Rejestruje się na kolejnych portalach randkowych i bardzo szybko początkowo nudne wymiany maili i wiadomości na czatach przeradzają się w szaleńcze, choć przeważnie krótkotrwałe przygody.

To, czego Ana doświadcza na swej wirtualnej drodze, mocno przewartościowuje jej światopogląd. Wpojone przez katolicką rodzinę i konserwatywne otoczenie idee odchodzą do lamusa. Bohaterka zakochuje się szaleńczo w amerykańskim żołnierzu stacjonującym w Iraku, odkrywa społecznie wyobcowany i bezduszny cyberświat, a kiedy puszczają ostatnie hamulce – rzuca się w wir przesiąkniętego erotyzmem życia towarzyskiego. Wkrótce Ana przekonuje się, że w sieci reguły przestają istnieć…

Czy da się omotać nowej rzeczywistości i całkowicie porzuci swoją dawną tożsamość? Czy wyjdzie ze swoich łowów bez szwanku? A może to ona stanie się ofiarą?

Przekonaj się o tym już teraz…

Quote Start

Nigdy nie sądziłam, że życie gejów jest tak skomplikowane. Może masz rację, że nawet bardziej niż moje. Ale ty masz farta, bo jesteś chodzącym seksiaczkiem, nie to, co ja…

Quote End

Witaj w świecie Any

gdzie króluje manipulacja, gierki, seks bez zahamowań…

„…nie umiem randkować w sieci, nigdy tego nie robiłam. Nie wiedziałabym nawet, od czego zacząć. Co napisać? Czułabym się, jakbym się wystawiała na sprzedaż na Allegro. Zaprezentować towar, podać dokładne parametry (wymiary ciała), markę produktu (wersja sportowa, niskopodwoziowa – krótkie nogi; wersja terenowa, wysokopodwoziowa – długie nogi), kolor (upodobania co do rasy), wstawić najlepsze zdjęcia, z obowiązkowym retuszem zmarszczek, piegów i syfów. No i na koniec strzelić szczegółową opisówkę towaru, żeby osobę kupującą zaintrygować. Już widzę ten nagłówek jak z Lidla: „Ana na sprzedaż. Tylko dziś! Promocja – najlepsza oferta! Kupujcie!”. OMG! To takie głupie…”

Miłość

"Kiedy kochasz kogoś, widzisz go takim, jakim naprawdę jest, a nie takim, jakim chciałbyś, żeby był."

Virginia Woolf

Delikatny dotyk słów

przesuwających się przez ekran elektryzującego serca pomimo dystansu. To szeptane obietnice pomiędzy wierszami wiadomości. To uczucie, kwitnące w nieskończoności cyfrowej przestrzeni, przesyłając iskry pragnienia przez kable intymność.

Intryga

"Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w Tobie. Nic na to nie poradzę."

Haruki Murakami

Subtelna gra umysłów

tkana z sekretów i niedomówień, która kusi naszą ciekawość i prowokuje do poszukiwań, prowadząc przez meandry tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

Samotność

"Nie możemy przewidzieć, kto nas pokocha, ale możemy zdecydować, kogo my pokochamy"

Antoine de Saint-Exupery

Serce szepcze do gwiazd

marząc o duszy, która rozumie jego milczenie. W tej ciszy, każdy szept staje się wołaniem o miłość, która zna mapę ukrytych ścieżek naszych pragnień, obiecując, że nawet w najgłębszym odosobnieniu, możemy odnaleźć ukojenie w objęciach.

„Szukanie mężczyzny jest jak szukanie pracy – musisz dobrze się zaprezentować i dobrze się sprzedać. Wygrywa najlepsza!”

Zapisz się teraz, aby otrzymać bezpłatnie fragment „Polowania w sieci”

Wpisz imię oraz adres e-mail, za chwilę otrzymasz swój rozdział

Co mówią czytelnicy?

Kilka recenzji od najbardziej zaczytanych fanów

Już teraz zamów swój egzemplarz

Książka już dostępna w salonach

Premiera w lipcu 2024

Otwórz drzwi do świata randek online. Bez lukrowania i upiększania rzeczywistości. Będzie surowo, dosadnie, erotycznie, a momentami wręcz perwersyjnie. Wszystko po to, żeby obnażyć prawdziwe oblicze wirtualnego randkowania i wszystkie zagrożenia z tym związane. Poznaj świat dojrzałego randkowania!

eBook

Wersja cyfrowa
59 00
CENA PRZEDPREMIEROWA
Wersja cyfrowa: PDF, epub, mobi
Dostęp do grupy na FB
Dodatkowe 2 eBooki o randkowaniu GRATIS

Książka

Wersja drukowana
99 00
CENA PRZEDPREMIEROWA
Książka drukowana z autografem autorki
Dostęp do grupy na FB
Dodatkowe 2 eBooki o randkowaniu GRATIS

Pakiet

Książka + eBook
129 00
CENA PRZEDPREMIEROWA
Wersja cyfrowa: PDF, epub, mobi
Książka drukowana z autografem autorki
Dostęp do grupy na FB
dodatkowe 2 eBooki o randkowaniu GRATIS

Inspirująca powieściopisarka

Kochani! Moja przygoda z książką zaczęła się w czasie choroby, gdy przykuta do wózka inwalidzkiego z ciekawości śledziłam niezwykłe wirtualne historie moich koleżanek polujących na portalach randkowych. Każda z nich żyje w innym kraju, każda z nich przekroczyła czterdziestkę, każda dźwiga duży bagaż życiowych doświadczeń i oczywiście każda żyje nadzieją na znalezienie królewicza z opery mydlanej. Niestety większość z nich bardzo szybko się przekonała, że portale randkowe nie zaoferują im tego, na co liczyły.

Dziewczyny namówiły mnie do napisania książki, która byłaby zbiorem autentycznych listów, czatów, rozmów telefonicznych i spotkań z osobami poznanymi na portalach randkowych. Mocną stroną tego dziennika jest fakt, że stanowi on zapis autentycznych zdarzeń, które miały miejsce w sieci i poza nią. To żywy dokument dzisiejszego wirtualnego świata – sposobów myślenia ludzi go kreujących, ich sekretnych obsesji, a także zabójczych namiętności skrywanych w otchłani podświadomości.

W książce Polowanie w sieci podjęłam się misji otworzenia przed czytelnikami drzwi do świata randek online. Bez lukrowania i upiększania rzeczywistości. Będzie surowo, dosadnie, erotycznie, a momentami wręcz perwersyjnie. Wszystko po to, żeby obnażyć prawdziwe oblicze wirtualnego randkowania i wszystkie zagrożenia z tym związane.

Początkowo sądziłam, że będzie to książka wyłącznie dla kobiet, ale dziś wiem, że powinna dotrzeć do szerokiego grona czytelników – bez względu na płeć. Osoby, które dają się złapać w szpony wirtualnych randek, często nie znają swoich potrzeb, nie wiedzą, kim właściwie są. Przez to łatwiej ulegają manipulacji, co może mieć tragiczne skutki…

Książka napisana jest bardzo prostym językiem, takim, jakim jej bohaterki – reprezentowane przez Anę – posługiwały się podczas swych wirtualnych podróży.

Mam nadzieję, że właśnie ta jej wiarygodność zmusi czytelniczki i czytelników do refleksji. Czas racjonalnie spojrzeć na wirtualny świat, w którym wielu z nas zatraca się każdego dnia z trudną do uwierzenia naiwnością…

Po dokonaniu płatności natychmiastowo na adres e-mail otrzymasz dostęp do ebooka. Książka zostanie wysłana pocztą, a czas dostawy zależy od operatora pocztowego.

Po dokonaniu płatności otrzymasz dożywotni dostęp do e-booka.

Jeśli będziesz mieć pytania możesz napisać do mnie wiadomość na adres: hello@evamzalusky.com

Jeżeli pojawi się błąd podczas składania zamówienia bądź realizacji transakcji, wyślij wiadomość na adres: hello@evamzalusky.com, podając nr swojego zamówienia bądź adres e-mail jakim logowałaś/eś się do systemu.

Tak, wystawiam fakturę VAT 5%. Przy zakupie zaznacz pole, że chcesz ją otrzymać.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłaś tutaj odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, napisz do mnie hello@evamzalusky.com

Intryguje Cię, co będzie dalej? Jak potoczą się losy Any?

Czy skończy jako samotna singielka popijająca wino i marząca dalej o tym jedynym?

A może właśnie TY chciałabyś pomóc mi w stworzeniu dalszego ciągu tej historii?

KUP swój egzemplarz i dołącz do mnie  w grupie na FB, napiszmy razem dalszy ciąg… 

W grupie będziesz mogła też podzielić się swoimi opowieściami ze świata randek w bezpiecznym otoczeniu. Będziemy tam mówić o własnych spostrzeżeniach, przeżyciach, dawać sobie wsparcie w niełatwych dla nas sytuacjach. Jestem tam dla Ciebie!